Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.03.2012 20:32:30

Novinky 2012

21.5. 2012 - závody přibývá a nějak nezbývá čas na aktualizace :) Tak jen malé shrnutí, všichni již běhají ve trojkách, jen Belinka "postoupila" do veteránů:) Na nízkých překážkách běhá neveteránsky rychle a hlavně se odmítá zdržovat nějakým odložením na startu :) Fary si hned prvným startem ve trojkách zkoušku splnil  a tím i podmínky pro start na MR :D Pak ho ale překvapila vedra a teď je ve stavu, že běží, ale fakt se nestrhne. Dagoušek už závodí a jde mu to moc dobře, na Kennel Cupu se ségrou Surri vyhrál dokonce běh dvojic. Posledním závodem bylo minulou neděli  MR šeltií v agility v Opatovicích. Fary skončil v jednotlivcích nakonec nečekaně dobře - na 4. místě ve small, úplně stejně jako taťka Kventy ve mediích :) Belinka jedním veteránským během prosvištěla a jednou se neodložila a následně diskla. Džejma v jednotlivcích krásné 3. místo a v družstvech 1. místo. Závod byl otevřený tak běhal i Dagča s Bree. Dagča měl vždycky smolnou chybu třeba na dálce, jinak krásný běhy i časy, ale Briuše se tentokrát fakt vytáhla: agility 1. místo i jumping 1. místo. Víc takových závodů!

10.-11.3. 2012 – Dogfriends Fitmin Cup 4 finále – Dagýskovi se bohužel vrátily problémy tak se nezůčastnil L ale jinak jsme běhali všichni. Džejminka předvedla rychlé a pěkné běhy, ale vždycky se jí tam vloudila nějaká chybička a nakonec skončila v poháru na hezkém sedmém místě. Farynek dělal v sobotu, že  agility to on teda nedělá fakt, ale v neděli  měl zřejmě lepší náladu, protože si doběhl v jumpingu pro páté a ve zkoušce dokonce čistě pro první místo J Má tak už dvě splněné SA2 a v poháru skončil též na sedmém místě. Briuška zářila v sobotu, povedly se jí čistě dva běhy, splnila si tedy vítězstvím ve zkoušce podmínky pro přestup do LA3 a jako bonus vyběhala 2. místo v agility. Celkově v poháru skončila také na sedmém místě J Ovšem naší hvězdou byla Belinka , která si udržela vedoucí pozici v poháru všech pět závodních dní a zimní pohár agility Dogfriends Fitmin Cup vyhrálaJ J J

12.2. 2012 - DogFriends Fitmin Cup 3/4 Ústí nad Labem - první byly na řadě tradičně trojky a tedy Belinka a Džejmí, tentokrát opravdu hodně mrazivé. Belinka první zkoušku vyhrála, ve druhé se odrazila o dálku a s chybou skončila druhá, v celkovém součtu také druhá :) Džejmí si tentokrát odnesla dva disky. Ve dvojkách Fary získal v každé zkoušce jedno odmítnutí a celkově skončil třetí, Bree jednou VD a jedno disk, ale zazářil Dagča. Po měsíční pauze vzal první zkoušku na rozběh a pak to rozjel a vyhrál zkoušku druhou :) Získal druhé místo v součtu a hlavně od příště už může závodit ve trojkách :)

4.2.2012 - 20. dvojzkoušky Svojetice - závodníci Fary, Bree a Džejmča se snad domluvili, že první zkoušku vezmou jako opravdu zkušební a tu druhou poběží teprv naostro ;-) Fary totiž při svém prvním startu ve dvojkách obsadil ve druhé SA2 2. místo a splnil si tím svoji první dvojku, navíc skončil na 3. místě  v součtu :-) Briuška vyhrála druhou LA2 a Džejmí vyhrála druhou MA3 :-)

15.1. 2012 - Dogfriends Fitmin Cup 2/4 - Briuši vyšlo na závody hárání, tak jsem očekávala, že výkony budou podle toho vypadat. Ale slečně je to zřejmě jedno, diskla se splašeně dvakrát tak jako kdyby nehárala ;-) Za to ostatním z toho zřejmě hrabe, asi jí to holky závidí, hlavně teda Belinka ..jednou disk a jednou odmítnutí. Džejmí měla svojí závodní premiéru s novou zastavovanou zónou a v prvním běhu předvedla krásnou sbíhanou, takže disk a oprava :-(. Ve druhém běhu už si ale vzpomněla co jí páníček tluče 3 měsíce do hlavy a doběhla s ním tak svojí první postupovou A3 na druhé místo :-) a získala 3. místo v součtech. Džejmí a Bree se ještě zůčastnily slalomáře, obě se dostaly až do finále kde podlehly silnějším soupeřům a skončily obě na druhém místě :-) Farry již v tréninku zvládá slalom, ale moc rád ho nemá. Přesto jsem si řekla, že ho zkusíme překonat bez ukazování a byl z toho v první zkoušce disk, ve druhé slalom nebyl a Farry si tímto během splnil podmínky pro postup do A2 :-) navíc zkoušku vyhrál a skončil třetí v součtech SA1. Nejsmutnější byl ale Dagýsek, který má už od Silvestra klidový režim s nataženým svalem :-(

Do fotogalerie přidány nové fotky ze Silvestra ;-)

31.12. 2011 Belinka slaví deváté narozeniny :-)